Sites (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Path
de: Pfad

en: Site name
de: Name der Website

en: Site
de: Website

en: Front page
de: Startseite

en: Site title
de: Titel der Website

en: Sites
de: Websites

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü
