Sites (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
