Sites (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Yes
es: Sí

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: Theme
es: Tema

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: Site
es: Sitio

en: Front page
es: Página de Inicio

en: Sites
es: Sitios

en: Main menu
es: Menú principal

en: Secondary menu
es: Menú secundario
