Sites (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Theme
et: Teema

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site
et: Sait

en: Front page
et: Avaleht

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü
