Sites (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Theme
fi: Teema

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site
fi: Sivusto

en: Front page
fi: Etusivu

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko
