Sites (7.x-2.0-beta1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu
