Sites (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: Path
is: Leið

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Front page
is: Forsíða
