Sites (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Theme
gl: Tema

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site
gl: Sitio

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario
