Sites (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ
