Sites (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Theme
hi: थीम

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Site
hi: साइट

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Secondary menu
hi: द्वितीयक उपागम
