Sites (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Theme
hr: Tema

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik
