Sites (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Front page
hy: Առջևի էջ
