Sites (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Theme
id: Tema

en: Site name
id: Nama situs

en: Site
id: Situs

en: Front page
id: Halaman depan

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
