Sites (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: Theme
is: Þema

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Front page
is: Forsíða
