Sites (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: Theme
it: Tema

en: Site name
it: Nome del sito

en: Site
it: Sito

en: Front page
it: Prima pagina

en: Main menu
it: Menu principale

en: Secondary menu
it: Menu secondario
