Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Theme
ja: テーマ

en: Site name
ja: サイト名

en: Site
ja: サイト

en: Front page
ja: フロントページ

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー
