Sites (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Theme
jv: Tema

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
