Sites (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Front page
kk: Басты бет
