Sites (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង
