Sites (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು
