Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی
