Sites (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Theme
lv: Tēma

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site
lv: Vietne

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Sites
lv: Vietnes

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne
