Sites (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Theme
mn: Загвар

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Main menu
mn: Гол цэс
