Sites (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ
