Sites (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Theme
nl: Thema

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site
nl: Website

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Add site
nl: Website toevoegen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu
