Sites (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Front page
nn: Framside

en: Main menu
nn: Hovudmeny
