Sites (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Path
oc: Camin

en: Theme
oc: Tèma

en: Site name
oc: Nom del site

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
