Sites (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Theme
pl: Skórka

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site
pl: Witryna

en: Front page
pl: Strona główna

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych
