Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Path
ps: يونلور

en: Theme
ps: ویینه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Front page
ps: مخ پاڼه
