Sites (7.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Front page
si: මුල් පිටුව
