Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Theme
ta: தீம்

en: Site name
ta: தள பெயர்

en: Site
ta: தளம்

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி

en: Secondary menu
ta: இரண்டாம்தரப் பட்டி
