Sites (7.x-2.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง
