Sites (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Theme
tr: Tema

en: Site name
tr: Site adı

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
