Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Front page
ug: باش بەت

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
