Sites (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Theme
uk: Тема

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site
uk: Сайт

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Site title
uk: Назва сайту

en: Add site
uk: Додати сайт

en: Sites
uk: Сайти

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Create Site
uk: Створити сайт
