Sites (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Site name
vi: Tên website

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ
