Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Theme
ar: حلة

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Site
ar: موقع

en: Front page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
