Sites (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Theme
be: Тэма

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site
be: Сайт

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
