Sites (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Site name
cs: Název webu

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
