Sites (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Theme
el: Θέμα

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
