Sites (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Theme
eu: Tema

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site
eu: Gunea

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua
