Sites (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Theme
fa: پوسته

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site
fa: سایت

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه
