Sites (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: Theme
fr: Thème

en: Site name
fr: Nom du site

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
