Sites (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Site name
he: שם האתר

en: Site
he: אתר

en: Front page
he: דף הבית

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני
