Sites (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Theme
hu: Smink

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site
hu: Webhely

en: Front page
hu: Címlap

en: Add site
hu: Helyszín hozzáadás

en: Sites
hu: Webhelyek

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü
