Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site
ka: საიტი

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი
