Sites (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Theme
lt: Tema

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site
lt: Svetainė

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu
