Sites (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
