Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Theme
ro: Temă

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site
ro: Sit

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
