Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Theme
ru: Тема

en: Site name
ru: Название сайта

en: Site
ru: Сайт

en: Front page
ru: Главная страница

en: Add site
ru: Добавить сайт

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню
